Ikka edasi

27.09.2021

 Ega´s siis Kooraste küla maga. Me taotlesime sel kevadel kohaliku omaalgatuse programmist (KOP) toetust külakeskusele terrassi ehitamiseks. Olime edukad, meie taotlus eelarvega 3972.- eurot (toetusmääraga 90%) rahuldati Põlvamaa Omavalitsuste Liidu (meetme haldaja SA Põlvamaa Arenduskeskus) poolt.

Nüüdseks on terrass valmis. See on olnud üks osa kogukonnakeskuse valmimisest, võiks öelda, et Kooraste külakeskus on (peaaegu) valmis - aga alati saab ju veel midagi paremaks teha. Kõik, kes soovivad piirkonnas mingi ürituse läbi viia, pidutseda, huvialast töötuba läbi viia, kontserti/esinemist pidada, aga ka esivanemaid manalateele saata jne - olete oodatud. Me ei küsi selle eest tasu. Annetused küll ülalpidamiskulude katmiseks on oodatud, kuid see kõik on vabatahtlik.

Olgem hoitud ja tänud kõikidele abilistele!

Kooraste rahvas

Kooraste külakeskuse köögisisustus ja kanalisatsioon

17.06.2020

 Üsna värskelt valmis Kooraste külakeskuses järjekordne nn etapp rajatisi ja soetusi. LEADER programmi toel soetati ja paigaldati köögimööbel ja -tehnika ning rajati septikuga kanalisatsioonisüsteem.

Nüüd on külakeskuses olemas vee ja wc kasutamise võimalus ning saab valmistada toitu erinevatel üritustel või tähtpäevadel. Külakeskus on 100% avatud kasutamiseks kõigile soovijatele.

PRIA LEADER projekti abikõlblik summa oli üle 9 tuhande euro ning toetuse osa üle 7 tuhande euro.

 

 

18.06.2019 Kanepi valla spordipäev 16.06.2019

29.08.2018 Kooraste ikka ja jälle "telepildis"

19.07.2018 Kooraste külaseltsi edukas aasta toetuste taotlemisel


Arhiiv